O firmie

Jesteśmy specjalistami o długoletnim doświadczeniu w dziedzinie usług transportowych. Od wielu już lat współpracujemy z klientami, realizując ich zlecenia z zakresu transportu na najwyższym poziomie. Jest to możliwe ze względu na to, że dokładamy starań, aby każdy aspekt naszej działalności był doskonale zaplanowany i przygotowany. Nasi pracownicy to grupa fachowców o imponującym doświadczeniu i przygotowaniu merytorycznym. Tworzą oni zgrany team, dzięki czemu bez trudu możemy poradzić sobie nawet z trudnymi zleceniami lub w kryzysowych sytuacjach.

Podobnie jak o dobór i przeszkolenie naszych pracowników dbamy o posiadaną flotę pojazdów. Składają się na nią nowoczesne samochody o różnym stopniu ładowności. Możemy więc dobrać transport do indywidualnych wymagań klienta. Samochody są poddawane regularnym przeglądom, co zapewnia bezpieczeństwo na drodze i pewność terminowej realizacji zlecenia.

Obszar naszej działalności obejmuje teren całej Polski. Dojedziemy do każdego wskazanego przez klienta miasta, dowożąc jego ładunek szybko i w doskonałym stanie. W każdej chwili możemy udzielić informacji gdzie obecnie znajduje się transport i za jaki czas można go oczekiwać w miejscu docelowym. Wysoka jakość usług, niezawodność i zadowolenie klientów – tymi założeniami kierujemy się w naszej codziennej pracy.

Zajmujemy się usługami opróżniania mieszkań z niepotrzebnych przedmiotów. W kooperacji z wyspecjalizowanym w tego typu usługach przewoźnikiem wykonujemy Wywóz mebli Warszawa za pomocą przygotowanych do tego pojazdów i przy udziale ekipy specjalizującej się w tego typu pracach. Usługa może być szczególnie przydatna przed generalnym remontem zaniedbanego mieszkania i pozwala zaoszczędzić ogromną ilość czasu właścicielowi lokum.

Niedawno nawiązaliśmy współpracę z czołową korporacją taxi w Warszawie. Kontakty pomiędzy firmami obejmują wymianę doświadczeń, a także wzajemne wizyty pracowników firm połączone ze szkoleniami. Mamy nadzieję, że dzięki podjętej współpracy będziemy w stanie jeszcze bardziej poprawić jakość naszych usług.


Nasze zasady

Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat oferujemy pełen zakres profesjonalnych usług transportowych. Świadczymy usługi w zakresie transportu towarów na terenie całego kraju. Oferujemy Państwu usługi na wysokim poziomie, atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę.