Zakres usług

Zakres usług transportowychZakres naszej działalności obejmuje szeroko rozumiane usługi transportowe. Ze względu na fakt, iż posiadamy imponującą flotę pojazdów różniących się pomiędzy sobą tonażem i ładownością możemy przyjmować różnego typu zlecenia- od drobnych przewozów po skomplikowane pod względem logistycznym operacje transportu ładunku na drugi koniec Polski.

Cechuje nas elastyczność. Zawsze dopasowujemy się do indywidualnych wymagań klienta. Jesteśmy w stanie dostarczyć zlecony towar do każdego miasta w obrębie Polski. Odległość ani trudność pokonywanej trasy nie mają dla nas najmniejszego znaczenia. Doświadczenie naszych kierowców sprawia, że ładunek zawsze dojeżdża na czas i bez żadnego uszczerbku spowodowanego trudami transportu. Wykazujemy się daleko idącym profesjonalizmem zarówno w trakcie załadunku, jak i rozładunku towaru w miejscu przeznaczenia.

Oferujemy również swoim klientom doskonale zorganizowane usługi przeprowadzkowe. Przy obsłudze przeprowadzek współpracujemy z renomowaną firmą Przeprowadzki Warszawa. Organizując przeprowadzkę wspólnie z nami można liczyć na pomoc nie tylko przy przewiezieniu mebli, ale również przy ich wyniesieniu ze starego mieszkania i wniesieniu do nowego. Wszystkie przewożone rzeczy owijamy folią lub pakujemy do pudełek – w zależności od rozmiaru.

Zakres świadczonych przez nas usług transportowych obejmuje, więc szybki i bezpieczny przewóz zleconego przez klienta ładunku w obrębie granic Polski. Bez znaczenia jest ilość kilometrów do przebycia, a także wielkość przewożonego towaru.


Nasze zasady

Dzięki doświadczeniu, jakie zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat oferujemy pełen zakres profesjonalnych usług transportowych. Świadczymy usługi w zakresie transportu towarów na terenie całego kraju. Oferujemy Państwu usługi na wysokim poziomie, atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę.